prezentace

prezentace
doporučujeme

STÁLÉ MÍSTO
Naši provozovnu naleznete na Jungmannově náměstí 480 v Kutné Hoře, na starém městě. Zde fungujeme od úplného počátku naší činnosti a nehodláme to ani měnit. Zbytečně nehledejte naše provozovny v každém okresním městě. Pro specifičnost našeho produktu a přání našich klientů nejsou důležité. Díky strategicky dobrému a atraktivnímu místu jsme schopni pokrýt celou českou republiku. Tento objekt jsme za účelem dlouhodobého užívání koupili.

MARKETING
Prostřednictvím telemarketingového oddělení, které čítá 15 zaměstnanců, se snažíme efektivně vyhledávat a motivovat k jednání s námi sociálně kvalitní klientelu, u které lze předpokládat finanční připravenost k dobré investici. Ač se jedná o marketing, který je poměrně nákladný a dá se říci i trochu netradiční, je v našem případě nejúčelovější.

PRODEJ
Ke každému klientovi, který s námi jedná, přistupujeme individuálně, dle jeho konkrétních možností a podmínek. V současné době počítáme desátý rok naší činnosti, za toto nekrátké období jsme nikdy neměli s žádným klientem žádný soudní spor a bez výhrad dopadly například i kontroly České obchodní inspekce.

STŘEDISKA
Ubytovací kapacity vybíráme velmi pečlivě. Hlavní snahou je se středisky spolupracovat dlouhodobě a zvyšovat kvalitu služeb, které poskytují.

O NÁS - NAŠE STŘEDISKA - BONUSOVÉ TÝDNY - INTERVAL INTERNATIONAL - VÝZNAMNÍ KLIENTI - PÍŠÍ O NÁS - KONTAKT | All right reserved to České Cestovní Centrum, 2010